Pzt - Cts / 09:00 - 18:00
|
bilgi@winsell.com.tr
|
0 (216) 325 75 17
Pzt - Cts / 09:00 - 18:00
|
bilgi@winsell.com.tr
|
0 (216) 325 75 17

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin Görüşleri

winsell'i tercih edenler kazanıyor!

Tüm satış noktalarımızda Winsell pos sistemleri ile çalışmaktayız. Winsel merkez modülü ile tüm restaurantlarımızda tam denetim sağladık. Sabit fiyat, hızlı servis ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden Winsell ile tam performans çalışmaktayız. Ayrıca tüm şubelerimizle Winsell sipariş modülü ile ürün sevkiyatı konusunda iletişim halinde olarak birçok sorunu ortaya çıkmadan çözebiliyoruz. Winsell ile çalışmaktan çok memnunuz.

Caner Helvacı
Bursa Kebap Evi İcra Kurulu Üyesi

Ankara’da bulunan 3 Özsüt şubemizde de açılışından itibaren WİNSELL restaurant yazılım sisteminizi kullanmakta, Winsell‘in sağlamış olduğu yazılım desteği, teknik servis garantisi, stok takibi, masa açma, masa kapatma, ürün ayırma ve şuan aklımıza gelmeyen sağlamış olduğunuz tüm sistemsel destekten dolayı şükranlarımı iletmek isterim. Bir telefon kadar yakın olduğunuzu her daim biliyoruz. Tüm çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletir,şükranlarımı sunarım.

 

Mustafa Coşar
Özsüt - Ankara İşletme Müdürü

Beraber çalışmaya başladığımız 2009 yılından beri bize bu konuda sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı winsell Restaurant Pos  Şirketi’ne çok teşekkür ederiz. Winsell Restaurant Otomasyonu, bizim gibi,aynı anda yüzlerce kişiye, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen işletmeler için ideal bir çözüm.

 

Mustafa Vericioğlu
Hoşgör Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı
winsell'i Hemen Keşfedin.

İşletmenizi'de Aramızda Görmek İsteriz

""
1
İsim veya Firma Ünvanı
Telefon
İşletme Türü
Mesajınız
0 /
Previous
Next